ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхід Бібліотека Волинського
національного університету
ім. Лесі Українки   


вул. Винниченка,30а м. Луцьк, Волинська обл., 43005

тел./факс (0332) 24-40-38Головна сторінка
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"|RSS


Шукайте в інших бібліотеках:
WorldCat.org >>
 
 

Інформація про обмінний фонд

 

З 1999 року в бібліотеці Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки функціонує обмінний фонд, який складається з різних типів та видів вітчизняних та зарубіжних видань наукової, науково-популярної, навчальної, довідкової, інформаційної, художньої літератури.

Обмінний фонд бібліотеки входить до складу відділу комплектування документів та створений для організації обміну, перерозподілу, розповсюдження та безкоштовної передачі документів бібліотекам України.

Основу обмінного фонду становить література отримана від Інституту дослідів Волині та Товариства "Волинь" у Вінніпезі (Канада), заснованого вихідцями з нашого регіону, головним завданням яких було "Захищати історичну приналежність Волині, як невід’ємної частини України". Переважно це дослідження на історико-краєзнавчу та мовознавчу тематику, авторами яких є науковці та учасники національно-визвольного руху – Іван Огієнко, Степан  Ярмусь, Улас Самчук , Сергій Радчук, Оксана Лятуринська.

Інститут дослідів Волині та Товариство "Волинь" за роки своєї науково-видавничої діяльності залишають безцінні духовні скарби, які ми маємо можливість оцінити і використовувати у науковій, освітній, культурній  діяльності. В результаті багаторічної дослідницької праці нашими земляками було видано понад 90 праць волинезнавчої тематики, з них 20 номерів часопису "Літопис Волині" та понад 30 номерів "Літопису Української Повстанської Армії".

Значну частину обмінного фонду становлять видання Видавничого центру Східноєвропейського національного університету  імені Лесі Українки та дарована бібліотеці література, що не втратила наукового, виробничого, історико-культурного значення.

З метою формування, доукомплектування та поліпшення якісного складу фонду та виконуючи наказ Міністерства культури і мистецтв України за №152 від 23.03.2005 р. «Про затвердження Інструкції про організацію та порядок обміну, перерозподілу і розповсюдження документів серед бібліотек України через систему обмінних фондів» пропонуємо Вам співпрацю по книгообміну документами з обмінного фонду нашої бібліотеки.

Якщо Вас зацікавили видання з розділів обмінного фонду і Ви маєте бажання отримати їх, просимо повідомити нас будь-яким способом:

  • телефон зав. відділом комплектування документів – (0332) 24-04-08  – Ільчук Лілія Степанівна

  • поштова адреса: 43005, м. Луцьк, вул. Винниченка, 30а

  • e-mail: library@eenu.edu.ua

    ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Наукові видання

Монографії

Продовжувані видання

Бібліографічні видання

Навчальні видання

Літературно-художні видання

Інститут дослідів Волині

Книги інших видавництв

Останнє оновлення 13.03.2017 р.

 
 
Вхід на сайт

Пошук

Поділитись

Календар
«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Архів записів

 
 

Бібліотека Волинського національного університету ім. Лесі Українки ©