ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхід Бібліотека Волинського
національного університету
ім. Лесі Українки   


вул. Винниченка,30а м. Луцьк, Волинська обл., 43005

тел./факс (0332) 24-40-38Головна сторінка
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"|RSS


Шукайте в інших бібліотеках:
WorldCat.org >>
 
 

Пошукові системи

Академія Google - дозволяє без зусиль виконувати великий пошук наукової літератури. Використовуючи єдину форму запиту, можна виконувати пошук у різних дисциплінах і за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати та звіти, опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.

Microsoft Academic Search — вільна доступна пошукова система для наукових публікацій створена Microsoft Research

Google Book Search – Повнотекстовий пошук серед мільйонів книг з найбільших бібліотек світу.

 

Освітні ресурси, лекції, відеолекції

Harvard University– Освітні ресурси Гарвардського університету.

Massive Open Online Coursesм (MOOCs)  - 600 безкоштовних онлайнових курсів від 190 університетів світу

Open Educational Resources – Відкриті освітні ресурси світу.

Open Yale Courses– Лекції та інші матеріали з дисциплін гуманітарних, суспільних та природничих наук.

Princeton University– Освітні матеріали Принстонського університету (США).

Prometheus –  громадський проект масових відкритих онлайн-курсів (МВОК) в Україні.

The OpenCourseWare Consortium – Освітні ресурси Масачусетського Технологічного інституту (Massachusetts Institute of Technology (MIT))

VideoLectures.Net– Колекція високоякісних відеолекцій світу.

ВУМ on-line - перша дистанційна платформа громадянської освіти від Відкритого Університету Майдану (ВУМ). Навчальні курси, сформовані з відео-лекцій, практичних завдань та контрольних запитань (для перевірки набутих знань). Це курси від провідних викладачів бізнес-шкіл, громадського сектору, практиків з бізнесу та соціальної сфери. Теми навчальних курсів пов`язані з: персональним розвитком та реалізацією вашого потенціалу, підприємництвом, як механізмом якісного розвитку громади і суспільства, розумінням побудови та діяльності відкритого суспільства і його формування в Україні.

World lecture project– Відеобібліотека відеолекцій світу. Міжнародна навчальна мережа.

 

Репозитарії відкритого доступу

BASE – система пошуку академічних ресурсів відкритого доступу представлених в Інтернет, що підтримується бібліотекою університету Білефельда.

Cogprints – Cognitive Science EPrint Archive - відкритий репозитарій з когнітивних наук (психологія, нейрологія, лінгвістика, комп'ютерні науки, філософія, біологія).

DRIVER - портал пропонує доступ до електронних документів з різних наукових дисциплін: понад 6830000 журнальних статей, дисертацій, книг, лекцій, доповідей з 356 електронних архівів з 47 країн.

NRAT - Національний репозитарій академічних текстів, загальнодержавна розподілена електронна база даних, в якій накопичуються, зберігаються і систематизуються академічні тексти.

Registry of Open Access Repositories (ROAR) - реєстр депозитаріїв відкритого доступу.

The Directory of Open Access Repositories (OpenDOAR) - авторитетний каталог академічних репозитаріїв відкритого доступу.

Zenodo - репозитарій відкритого доступу , розроблений в рамках Європейської програми OpenAIRE і керується CERN, дозволяє дослідникам депонувати набори даних, дослідницьке програмне забезпечення, звіти та будь-які інші цифрові артефакти, пов'язані з дослідженнями. Кожному поданню присвоюється стійкий цифровий ідентифікатор об'єкта (DOI) . 

Колекції ресурсів вільного доступу

ABC Chemistry - добірка безкоштовних повнотекстових рецензованих журналів з хімії англійською мовою. Архів поділений на 2 частини, одна частина – журнали, які постійно доступні повні тексти в Інтернеті, а інша частина – тестовий доступ та журнали, які тимчасово у вільному доступі. Окремо представлено список журналів російською мовою.

Academicjournals - Повнотекстові англомовні наукові журнали з медичних, соціальних, біологічних, фізичних, юридичних наук, мистецтва та освіти.

arXiv.org - понад 900 тисяч загальнодоступних публікацій з фізики, математики, комп'ютерних наук, біології.

Directory of Mathematics Preprint and e-Print Servers - каталог посилань на архіви препринтів та електронних публікацій з математики та суміжних наук. Ресурс створений та підтримується Американським математичним товариством.

Directory of Open Access Journals - безкоштовний доступ до повнотекстових рецензованих наукових журналів з усіх галузей знань та різними мовами. Станом на вересень 2014 р. – 9 986 назв журналів. Приблизно 5 860 з постатейним пошуком.

Electronic Journals Library– Колекція електронних академічних журналів.

E-LIS – Найбільший міжнародний відкритий електронний архів з бібліотекознавства та інформаційних наук.

Elsevier– Журнали відкритого доступу від видавництва Elsevier.

InTech - видавець журналів та книг відкритого доступу з різних галузей науки: біологічні науки, комп'ютерні науки та інформаційні технології, науки про землю, електронна техніка та електротехніка, інженерія, медицина.

Journals4Free– Портал академічних журналів відкритого доступу (понад 13000). Пошук можна здійснювати за категоріями, мовою чи присутністю в базах даних: ScopusPubMed, ISI Master.

JournalTOCs Discovery Service - пошуку серед найбільшої БЕЗКОШТОВНОЇ колекції ЗМІСТІВ наукових журналів (Tables of Contents (TOCs). Налаштований на пошук змістів 24667 назв журналів, включно з 7823 назвами Журналів Відкритого Доступу – від 2313 видавців.

LISTA - Library, Information Science & Technology Abstracts — професійна база даних для бібліотечних та інформаційних працівників. База даних включає більше 600 повнотекстових журналів, книг, дослідницьких звітів, матеріалів конференцій з усіх проблем бібліотечної справи та інформаційних технологій. (ретроспектива з 1960-х років).

OAPEN - перший міжнародний проект відкритого доступу до монографій в галузі гуманітарних та соціальних наук.

PLoS ONE - мультидисциплінарний рецензований електронний академічний журнал, з усіма усталеними процедурами контролю за якістю через рецензування, відслідковуванням статистики використання статей та можливістю обговорення тощо.

PubMed — електронна база даних медичних і біологічних публікацій, в якій викладені більше 24 млн абстрактів публікацій англійською мовою

RePEc - електронний архів публікацій в галузі економіки та суміжних дисциплін.

Science.gov - портал наукової інформації і науково-дослідних результатів федеральних інституцій та агенцій США.

ScienceDirect - понад 12 мільйонів статей з 2500 назв журналів відомого наукового видавництва Elsevier. Доступ до повних текстів потребує передплати, але доступ до рефератів усіх статей та пошук - вільний.

Socionet - науково-освітня соціальна мережа з доступом до повних текстів наукових матеріалів (постпринтів та препринтів, книжок, робочих матеріалів, дисертацій тощо) за різними галузями знань. Переважна більшість матеріалів російською та англійською мовами.

Springer_books – Книги міжнародного наукового видавництва Springer.

Springer_journals – Повнотекстові журнали міжнародного наукового видавництва Springer з медичних, соціальних, фізичних, технічних наук англійською мовою.

World Bank Databases — бази даних Світового банку у вільному доступі: World Development Indicators (WDI), Global Development Finance (GDF), Africa Development Indicators (ADI), Global Economic Monitor (GEM) та багатьох інших, раніше доступних лише за передплатою. Доступ надається до основних даних за 331 показником за країною, темою та галуззю, з 1960 р., є можливість завантажувати дані в Excel, CDS, XML та інших форматах. Теми: сільське господарство та розвиток сільських районів; інфраструктура; підвищення ефективності зовнішньої допомоги; працевлаштування та соціальний захист населення; економічна політика і зовнішня заборгованість; освіта; приватний сектор; енергетика та ін. галузі господарства; державний сектор; навколишнє середовище; наука і технології; фінансовий сектор; соціальний розвиток; охорона здоров'я; містобудування.

World Digital Library - Світова Цифрова Бібліотека (міжнародний проект, ініційований Бібліотекою Конгресу США) надає безкоштовний доступ до різних типів цифрових матеріалів 6 мовами, які представляють культуру різних країн світу.

World Public Library — глобальний ресурс, який дає доступ до класичних творів літератури, періодичних видань, бібліографічної інформації, довідкової літератури тощо. За тематикою ресурс включає наступні колекції: література (пригодницька, класична, драматична, детективна, дитяча, наукова), література Єлизаветинської епохи, Середньовіччя, Відродження та 21 століття, фольклор, історія, гуманітарні науки, поезія, політичні науки, релігієзнавство, наукова фантастика, біографістика, езотерика. Ресурс дає доступ до книг відомих світових академічних видавництв, електронних та аудіо-книг, коміксів та періодичних видань. Портал дає можливість завантажувати книги у pdf-форматі.

WorldWideScience.org — портал наукових ресурсів (60 баз даних з понад 60 країн світу)

Наукова періодика України – електронний інформаційний ресурс Національної бібліотеки України ім. В.І. Вернадського НАН України представляє фахову періодику та збірники наукових праць. 

Наукова періодика України  - це загальнодержавна технологічна платформа на базі Open Journal Systems (OJS)

Дисертації онлайн

ADT (Australiasian Digital Theses Program) - дисертації Австралії.

Biblioteca Digital de Teses e Dissertacoes - дисертації Бразилії.

Cybertesis - спільний проект доступу до дисертацій від Університетів в Чилі, Ліоні, Монреалі, Олександрії та Женеві - дисертації з Бразилії, Канади, Чилі, Франції, Гонконгу, Мексики, Перу, Іспанії та США.

DART-Europe - міжнародний спільний проект різних університетів Європи.

Deusche National Bibliothek - проект Німецької національної бібліотеки: всі дисертації з 1998 року.

DissOnline - електронний архів академічних праць, створений та підтримується Національною Бібліотекою Німеччини. Архів містить понад 60 000 дисертацій і докторських робіт, захищених в Німеччині

DiVA - дисертації та інші дослідницькі матеріали від 26 інституцій скандинавських країн EThOS -Electronic Theses Online Service (EThOS) -Сполучене Королівство.

NARCIS – Архів, що містить наукові публікації та докторські дисертації з університетів та наукових установ Данії. Більшість публікацій доступна у повних текстах.

National ETD Portal (South Africa) - дисертації Південної Африки.

Theses Canada - зведений каталог канадських дисертації.

Останнє оновлення 03.03.2021

 
 
Вхід на сайт

Пошук

Поділитись

Календар
«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Архів записів

 
 

Бібліотека Волинського національного університету ім. Лесі Українки ©