ГоловнаМій профільРеєстраціяВихідВхід Бібліотека Волинського
національного університету
ім. Лесі Українки   


вул. Винниченка,30а м. Луцьк, Волинська обл., 43005

тел./факс (0332) 24-40-38Головна сторінка
Ви увійшли як Гість | Група "Гости"|RSS

 
 Головна » Архів матеріалів

Цьогоріч  минає 35 років як сталася трагедія, що сколихнула весь світ і наслідки якої неможливо уникнути навіть сьогодні. Приблизно о 1:23:50 26 квітня 1986 року на четвертому енергоблоці Чорнобильської АЕС сталися два теплових вибухи, які повністю зруйнували реактор, стався викид радіоактивних речовин і зараження ними великих територій. Ціною багатьох тисяч життів вдалося зупинити невидимого ворога, визволити не тільки країну, але і Європу та світ від страшної біди. Аварія на ЧАЕС стала найбільшою в історії ядерної енергетики як за кількістю загиблих і потерпілих від її наслідків, так і за економічними збитками та впливом на довкілля. Ми навчилися жити з цим та бачити наслідки Чорнобильської катастрофи, тому ми повинні пам’ятати про цю подію, адже той хто не пам’ятає своєї історії немає майбутнього.

Запрошуємо вас до бібліотеки Волинського національного університету імені Лесі Українки на перегляд літератури:

«І сум, і біль… 35 років від дня Чорнобильської трагедії».

Перегляд триватиме з 23 по 30 квітня 2021 року в читальному залі сектора природничої літератури.

Переглядів: 48 | Додав: Бібліотекар | Дата: 23.04.2021 | Коментарі (0)

У співпраці з викладачами кафедри фізичної терапії та ерготерапії працівниками бібліотеки здійснено підбір бібліографічної інформації до вибіркових навчальних дисциплін: «Преформовані фізичні чинники», «Фармакологія за професійним спрямуванням», «Коригуюча гімнастика, тейпування, постізометрична релаксація».

Розміщення джерел у межах розділів – за алфавітом прізвищ авторів або за назвою документа. Позиції пронумеровані. Джерела добору бібліографічної інформації – фонди бібліотеки ВНУ ім. Лесі Українки та електронні ресурси. Бібліографічний опис видань оформлено згідно з чинними стандартами. Класифікаційні індекси ББК та частково УДК, наявні при описах, полегшать пошук літератури.

Науково-допоміжні бібліографічні покажчики розміщені у інституційному репозитарії:

Фармакологія за професійним спрямуванням [Електронний ресурс] : наук.-допом. бібліогр. покажч. / Волин. нац. ун-т, Каф. фіз. терапії та ерготерапії, Бібліотека ; уклад. Л. П. Дейнека ; упоряд. О. Я. Андрійчук. – Електрон. текст. дані. – Луцьк, 2021. – 88 назв. https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/19396

Коригуюча гімнастика, тейпування, постізометрична релаксація [Електронний ресурс] : наук.-допом. бібліогр. покажч. / Волин. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Навч.-наук. мед. ін-т, Каф. фіз. терапії та ерготерапії, Бібліотека ; уклад. Л. Дейнека . – Електрон. текст. дані. – Луцьк, 2021. – 53 назви. https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/19397

Преформовані фізичні чинники [Електронний ресурс] : наук.-допом. бібліогр. покажч. / Волин. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Каф. фіз. терапії та ерготерапії, Бібліотека ; уклад. Л. П. Дейнека ; упоряд. О. Я. Андрійчук. – Електрон. текст. дані. – Луцьк, 2021. – 91 назва. https://evnuir.vnu.edu.ua/handle/123456789/19398

Переглядів: 40 | Додав: Бібліотекар | Дата: 13.04.2021 | Коментарі (0)

Відомий український композитор, музикознавець, диригент-хормейстер та педагог Мирослав Стефанишин презентував книгозбірні своє власне видання.

Нову книгу створено на матеріалі статей, нарисів, спогадів, есеїв, рецензій, видрукуваних митцем на його сторінці в соціальній мережі "Facebook". Окремий розділ становлять відгуки та коментарі користувачів цієї соцмережі, окрім того, видання щедро ілюстроване численними світлинами з багатого фотоархіву композитора.

Для небайдужих людей на Волині й в Україні.

Детальніше про автора:  "Творчий портрет Мирослава Стефанишина"

Переглядів: 41 | Додав: Бібліотекар | Дата: 13.04.2021 | Коментарі (0)

До Вашої уваги нові бібліографічні видання, підготовлені працівниками бібліотеки.

Заповідна справа [Електронний ресурс] : наук.-допом. бібліогр. покажч. / Волин. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Бібліотека ; уклад. Л. Дейнека. - Електрон. текст. дані. - Луцьк, 2021. - 226 назв.

Здійснено підбір бібліографічної інформації до вибіркової навчальної дисципліни «Заповідна справа» (Волинський національний університет імені Лесі Українки, Кафедра фізичної географії) . Рекомендовані бібліографічні матеріали висвітлюють класифікацію категорій територій та об'єктів природно-заповідного фонду України, сучасний науковий підхід до збереження природи, підґрунтя якого - системні засади організації заповідних мереж та їх об'єднання в екомережі.

Психологія статі та сексуальності [Електронний ресурс] : наук.-допом. бібліогр. покажч. / Волин. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Бібліотека ; уклад. Л. Дейнека. - Електрон. текст. дані. - Луцьк, 2021. - 92 с.

Здійснено підбір бібліографічної інформації до вибіркової навчальної дисципліни «Психологія статі та сексуальності» (кафедра практичної та клінічної психології). Бібліографічні матеріали розкривають психологічні прояви та детермінанти cтатевої та сексуальної поведінки людини, причини виникнення сексуальних розладів, ознайомлюють з основними методами та принципами терапії сексуальних порушень.

Військова історія України [Електронний ресурс] : наук.-допом. бібліогр. покажч. / Волин. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Каф. історії України та археології, Бібліотека ; уклад. Л. Дейнека ; упоряд. І. Рудянин. - Електрон. текст. дані. - Луцьк, 2021. - 247 назв.

Здійснено підбір бібліографічної інформації до навчальної дисципліни «Військова історія України» (Волинський національний університет імені Лесі Українки, Кафедра історії України та археології). Рекомендовано бібліографічну інформацію про організацію військової справи на території України від найдавніших часів до сьогодення, про історію окремих військових формувань та воєнних конфліктів, у яких брав участь український народ.

Лікувальний та реабілітаційний масаж [Електронний ресурс] : наук.-допом. бібліогр. покажч. / Волин. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Бібліотека ; уклад. Л. Дейнека. - Електрон. текст. дані. - Луцьк, 2021. - 58 назв.

Здійснено підбір бібліографічної інформації до нормативної навчальної дисципліни «Лікувальний та реабілітаційний масаж». Рекомендовано бібліографічні матеріали, які висвітлюють теоретичні знання та практичні вміння застосовувати види масажу як в спортивній, так і в лікувальній практиці.

Переглядів: 41 | Додав: Бібліотекар | Дата: 24.03.2021 | Коментарі (0)

Віднині користувачі бібліотеки мають можливість вивчати творчу спадщину Лесі Українки, відображену у повному академічному нецензурованому виданні творів, яке міститься у фонді нашої бібліотеки.

Висловлюємо вдячність проректорові із навчальної роботи та рекрутації професорові Громику Юрію Васильовичу за подаровану бібліотеці унікальну колекцію праць видатної української письменниці.  

Дирекція

Переглядів: 43 | Додав: Бібліотекар | Дата: 16.03.2021 | Коментарі (0)

« 1 2 3 4 ... 85 86 »
 
 
Вхід на сайт

Пошук

Поділитись

Календар
«  Серпень 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 
 
Бібліотека Волинського національного університету ім. Лесі Українки ©