Листи письменників – неоціненне джерело свідчень про життя і творчість майстрів слова та їх кореспондентів. Завдяки листам ми маємо змогу проникнути в епоху, у якій жив та творив митець, у його душевну настроєвість, простежити участь останнього в літературному процесі у різні проміжки часу. Особлива цінність кореспонденцій полягає у тому, що вони відтворюють конкретний момент у житті письменника, його думки, переконання, літературні уподобання.
Відомий прозаїк Улас Самчук залишив по собі досить вагому епістолярну спадщину, яка надзвичайно поглиблює наші знання про епоху, у якій жив письменник, про особливості його життя як літературного, так і приватного .
Джерело: Пангелова М. Відображення літературного процесу 50-60 рр. XX ст. в епістолярній спадщині Уласа Самчука
До 115-річниці від дня народження пропонуємо ознайомитись з списком літератури:
Епістолярій Уласа Самчука [Електронний ресурс] : рекомендац. бібліогр. список до 115-ї річниці від дня народж. / Східноєвроп. нац. ун-т ім. Лесі Українки, Бібліотека ; уклад. Л. Дейнека. - Електрон. текст. дані. - Луцьк, 2020. - 20 назв.
Рекомендовано бібліографічну інформацію про епістолярну спадщину відомого прозаїка Уласа Самчука, яка поглиблює наші знання про епоху, у якій жив письменник, про особливості його життя як літературного, так і приватного
Більше бібліографічної продукції тут |