Новинки бібліографії

У щорічнику “Метабібліографія бібліотеки ВНУ ім. Лесі Українки” , що виходить з 2016 року, представлено інформацію про посібники, підготовлені бібліотекою у 2021 р. Видання інформує про бібліографічні посібники різної видової і жанрової палітри, подано, зокрема, відомості про науково-допоміжні, рекомендаційні, універсальні, галузеві та інші, які були укладені працівниками бібліотеки в поточному році.

Цільове призначення представленого видання досить широке. Покажчик допоможе зорієнтуватись у масиві бібліографічної інформації, яку можна використати у практичній і науковій діяльності; крім того, надасть суттєву допомогу працівникам бібліотеки в інформаційно-бібліографічному обслуговуванні читачів (забезпечить складний бібліографічний пошук).

Бюлетень “Нові надходження” інформує про літературу, яка надійшла в фонди бібліотеки ВНУ ім. Лесі Українки у І кварталі 2022 року.

Бюлетень адресується науковцям, фахівцям, викладачам і студентам ВНУ ім. Лесі Українки. Література у бюлетені систематизована за таблицями Універсальної десяткової класифікації. В межах відділу розміщена за алфавітом авторів і назв.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *