Пошукові системи

Пошукові системи

Google Академія – дозволяє без зусиль виконувати великий пошук наукової літератури. Використовуючи єдину форму запиту, можна виконувати пошук у різних дисциплінах і за різними джерелами, включаючи рецензовані статті, дисертації, книги, реферати та звіти, опубліковані видавництвами наукової літератури, професійними асоціаціями, вищими навчальними закладами та іншими науковими організаціями.
BASE –  одна з найбільш об’ємних пошукових систем у світі, особливо для академічних веб-ресурсів. BASE індексує понад 240 мільйонів документів від 8000+ постачальників контенту. Близько 60% індексованих документів знаходяться у відкритому доступі. BASE управляється бібліотекою Білефельдського університету.

BOSS – система пошуку ресурсів (RDS) від Бібліотеки Goethe-Institut Ukraine. Доступ до близько 3 мільйонів безліцензійних публікацій із загального індексу всіх німецьких академічних бібліотек (GVI), які доступні для безкоштовного завантаження. Це книги, статті, дисертації, а також газетні та журнальні статті.
CiteSeer x — це цифрова бібліотека та пошукова система наукової літератури, що розвивається, зосереджена насамперед на літературі з комп’ютерних та інформаційних наук.
CORE – збирає наукові роботи з інституційних та предметних репозитаріїв, а також журналів з відкритим доступом та гібридних журналів.
Open Ukrainian Citation Index (OUCI) — це пошукова система і база даних наукових цитувань, які надходять від усіх видань, що використовують сервіс Cited-by від Crossref та підтримують Initiative for Open Citations.
Google Book Search – повнотекстовий пошук серед мільйонів книг з найбільших бібліотек світу.
WorldWideScience.org – це глобальний науковий шлюз, що складається з національних та міжнародних наукових баз даних і порталів.

CC Search – пошук зображень, музики, відео на різних платформах, включно із YouTube, Google, SoundCloud тощо.

Оновлено 31.03.2023