Книгообмін

Бібліотека Волинського національного університету імені Лесі Українки запрошує бібліотеки закладів вищої освіти до співпраці по книгообміну.

Ми маємо можливість запропонувати Вам наукові праці вчених Волинського національного університету імені Лесі Українки, колективні монографії професорсько-викладацького складу, матеріали наукових конференцій, продовжувані та навчальні видання.

Особливе місце в структурі обмінного фонду займає література отримана від Інституту Дослідів Волині (Канада), заснованого вихідцями з нашого регіону. Інститут Дослідів Волині – найпрестижніша наукова установа волинян на Заході. 147 членів Інституту Дослідів Волині зробили величезну науково-видавничу працю. Переважно це дослідження на історико-краєзнавчу та мовознавчу тематику, авторами яких є  науковці та учасники національно-визвольного руху – вихідці з Волині. Серед них  Іван Огієнко, Степан Ярмусь, Улас Самчук . В результаті багаторічної дослідницької праці нашими  земляками було видано понад 90 праць волинезнавчої тематики, з них  20 номерів часопису “Літопис Волині”.

Також до складу обмінного фонду входять науково-популярні та художні видання  українських видавництв, які є актуальними та цікавими для користувачів.

З метою формування, доукомплектування та поліпшення якісного складу фонду та виконуючи наказ Міністерства культури і мистецтв України за №152 від 23.03.2005р. «Про затвердження Інструкції про організацію та порядок обміну, перерозподілу і розповсюдження документів серед бібліотек України через систему обмінних фондів» пропонуємо Вам співпрацю по книгообміну документами з обмінного фонду нашої бібліотеки.

Інститут Дослідів Волині
Бібліографічні видання
Навчальні видання
Наукові видання
Монографії
Продовжувані видання
Літературно-художні видання

Якщо Вас зацікавили конкретні видання та маєте бажання отримати їх по книгообміну, надсилайте замовлення на адреси:

  • електронна адреса: library@vnu.edu.ua
  • поштова адреса: 43025, м. Луцьк, вул. Винниченка, 30а
  • контактний телефон завідувача відділом комплектування та наукової обробки документів  (050) 664-57-86 – Ільчук Лілія Степанівна

Оновлено 23.01.2023