Бази тестового доступу

За посередництва Міжнародної фундації eIFL.net та  Асоціації “Інформатіо-Консорціум” спільнота університету отримала доступ до наукових ресурсів:

1. Видавництво Cambridge University Press (термін доступу до 31.12.2023)

2. Видавництво Oxford University Publishing (термін доступу до 31.12.2023)

3. Видавництво Institute of Physics Publishing (термін доступу до 31.12.2025)

!!!Доступ у мережі університету


Безкоштовний доступ до цифрової бібліотеки ACM (DL), яка включає :

  • 70 наукових рецензованих журналів;
  • 7 науково-популярних журналів;
  • 200 матеріалів щорічних конференцій, інформаційних бюлетенів і мультимедійних файлів. 

Також включено інтегрований посібник з комп’ютерної літератури, повну базу даних рефератів і цитат, що відстежує бібліометричні дані для понад трьох мільйонів записів публікацій. 

!!! За умовами користування бібліотекою –  книги не доступні.

Тематика ACM DL:
Computing, Information Technology, Software Engineering, Database Systems, Data Analytics, Cybersecurity, Artificial Intelligence, Machine Learning, Computer Networks, Information Systems, Internet, Mobile and Multimedia Technologies

Термін доступу: до 31.12.2024 року.
Умови доступу: мережа університету.
Адреса доступу: https://dl.acm.org/
Довідник користувача


Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.

Підтримуючи наукову спільноту України в умовах війни, видавництво Bentham Science Publishers повністю звільняє усіх українських дослідників від плати за публікації у журналах відкритого доступу до 31 грудня 2023 року.

  1. Доступ до електронних журналів (статті можна завантажувати у форматі PDF);
  2. Доступ до електронних книг (знайомство з повними текстами книг виключно онлайн).

Компанія Elsevier надає безкоштовний доступ до своїх інструментів академічної підтримки, наборів даних і освітніх рішень у цей важкий час.

A. Researcher Academyце платформа електронного навчання, яка надає безкоштовний доступ до ресурсів електронного навчання, призначених для підтримки дослідників на кожному кроці їх дослідницької діяльності.

B. ScienceDirect – провідна платформа рецензованої літератури для просування ваших досліджень. ScienceDirect поєднує в собі авторитетні повнотекстові наукові, технічні та медичні публікації з інтелектуальною інтуїтивно зрозумілою функціональністю. Elsevier хоче надати вам безкоштовний доступ до ScienceDirect, щоб допомогти вам вдосконалювати, відкривати, читати, розуміти та ділитися науковими дослідженнями.

C. Scopus – це найбільша реферативна база даних рецензованої літератури: наукових журналів, книг і матеріалів конференцій. Scopus містить розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень.

      C.1. Researcher Discovery – ​простий та інтуїтивно зрозумілий спосіб пошуку дослідників у певній галузі.

D. Mendeley – менеджер, який може допомогти вам зберігати, упорядковувати, нотувати, ділитися та цитувати посилання та дані досліджень

!!! Щоб полегшити роботу дослідників у складних умовах, створено Resource Centre  , де українські дослідники можуть зареєструватися, щоб отримати доступ до додаткових дослідницьких інструментів Elsevie.


Видавнича компанія Elsevier відкрила українським фахівцям у галузі медицини безкоштовний доступ до електронних платформ наукової інформації ClinicalKeyComplete Anatomy та Osmosis.

Для забезпечення зручного доступу українських користувачів до цих ресурсів створено україномовний розділ «Медична підтримка України», в якому опубліковано інформацію про зазначені бази даних та інструкції щодо отримання доступу. У розділі подаються довідкові матеріали та навчальні відео про можливості використання інформаційних ресурсів у науковій діяльності та навчанні, а також для потреб лікування пацієнтів.
Враховуючи ситуацію в Україні, фахівці компанії підготували простий і зручний алгоритм доступу.
У разі виникнення проблем із налаштуванням доступу, слід звертатися до служби підтримки компанії Elsevier, електронні адреси якої можна знайти на порталі.

Довідково
ClinicalKey – база даних клінічних знань для медичних працівників і студентів. ClinicalKey надає доступ до провідних повнотекстових довідників і журналів, містить інформацію про ліки, відеоматеріали, практичні рекомендації тощо.
Complete Anatomy – найдосконаліша в світі платформа 3D анатомії, яка використовується фахівцями зі всього світу для розуміння складних анатомічних структур.
Osmosis – медична освітня платформа, що використовується студентами-медиками, лікарями та особами, які доглядають за пацієнтами. Платформа пропонує користувачам зрозумілий, інформативний і цікавий навчальний контент. Бібліотека Osmosis складається з понад 2 тисяч відео, які охоплюють патологію, фізіологію, фармакологію та клінічну практику, а також містить відповідні запитання, картки та примітки.


З січня 2023 року Україна має право на доступ до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life  як країна Групи А (вільний доступ).  
Також, партнери-видавці  платформи Research4Life відкривають доступ до інформаційних ресурсів для освітніх і наукових установ України.
Більше п’ятнадцяти видавців Research4Life (Nature, AAAS, Wiley, Elsevier, IOP, ACS, CUP, SPIE, T&F), які раніше не пропонували свій контент в Україні, відкрили доступ до своїх ресурсів.
Повний список пропозицій видавців можна переглянути за посиланням, обравши Україну та категорію свого закладу у меню:
https://portal.research4life.org/country_offer

Віддалений доступ можливий за логіном і паролем. Для входу в систему  натисніть “силует людини” верхньому правому куті сторінки, введіть логін і пароль. 

Після входу, натиснувши на то й же “силует” варто створити персональний обліковий запис користувача платформи (Register / Sign-in as personal user)

Поради з використання матеріалів порталу  

За логіном і паролем, за довідками та в разі виникнення питань по роботі з ресурсом – звертайтесь до наших консультантів: 

Онисько Галина Дмитрівна Onysko.Galyna@vnu.edu.ua 

Єдинак Оксана Григорівна Yedynak.Oksana@vnu.edu.ua