Бази тестового доступу

Безкоштовний доступ до цифрової бібліотеки ACM (DL), яка включає :

  • 70 наукових рецензованих журналів;
  • 7 науково-популярних журналів;
  • 200 матеріалів щорічних конференцій, інформаційних бюлетенів і мультимедійних файлів. 

Також включено інтегрований посібник з комп’ютерної літератури, повну базу даних рефератів і цитат, що відстежує бібліометричні дані для понад трьох мільйонів записів публікацій. 

!!! За умовами користування бібліотекою –  книги не доступні.

Тематика ACM DL:
Computing, Information Technology, Software Engineering, Database Systems, Data Analytics, Cybersecurity, Artificial Intelligence, Machine Learning, Computer Networks, Information Systems, Internet, Mobile and Multimedia Technologies

Термін доступу: до 2024 року.
Умови доступу: мережа університету.
Адреса доступу: https://dl.acm.org/
Довідник користувача


Видавнича компанія Elsevier відкрила українським фахівцям у галузі медицини безкоштовний доступ до електронних платформ наукової інформації ClinicalKeyComplete Anatomy та Osmosis.

Для забезпечення зручного доступу українських користувачів до цих ресурсів створено україномовний розділ «Медична підтримка України», в якому опубліковано інформацію про зазначені бази даних та інструкції щодо отримання доступу. У розділі подаються довідкові матеріали та навчальні відео про можливості використання інформаційних ресурсів у науковій діяльності та навчанні, а також для потреб лікування пацієнтів.
Враховуючи ситуацію в Україні, фахівці компанії підготували простий і зручний алгоритм доступу.
У разі виникнення проблем із налаштуванням доступу, слід звертатися до служби підтримки компанії Elsevier, електронні адреси якої можна знайти на порталі.

Довідково
ClinicalKey – база даних клінічних знань для медичних працівників і студентів. ClinicalKey надає доступ до провідних повнотекстових довідників і журналів, містить інформацію про ліки, відеоматеріали, практичні рекомендації тощо.
Complete Anatomy – найдосконаліша в світі платформа 3D анатомії, яка використовується фахівцями зі всього світу для розуміння складних анатомічних структур.
Osmosis – медична освітня платформа, що використовується студентами-медиками, лікарями та особами, які доглядають за пацієнтами. Платформа пропонує користувачам зрозумілий, інформативний і цікавий навчальний контент. Бібліотека Osmosis складається з понад 2 тисяч відео, які охоплюють патологію, фізіологію, фармакологію та клінічну практику, а також містить відповідні запитання, картки та примітки.


Платформа Research4Life скасовує плату за доступ до інформаційних ресурсів для установ з України на 2022 р.
Також, партнери-видавці  платформи Research4Life відкривають доступ до інформаційних ресурсів для освітніх і наукових установ України.
Більше п’ятнадцяти видавців Research4Life (Nature, AAAS, Wiley, Elsevier, IOP, ACS, CUP, SPIE, T&F), які раніше не пропонували свій контент в Україні, відкрили доступ до своїх ресурсів.
Повний список пропозицій видавців можна переглянути за посиланням, обравши Україну та категорію свого закладу у меню:
https://portal.research4life.org/country_offer

Віддалений доступ можливий за логіном і паролем. Для входу в систему  натисніть “силует людини” верхньому правому куті сторінки, введіть логін і пароль. 

Після входу, натиснувши на то й же “силует” варто створити персональний обліковий запис користувача платформи (Register / Sign-in as personal user)

Поради з використання матеріалів порталу  

За логіном і паролем, за довідками та в разі виникнення питань по роботі з ресурсом – звертайтесь до наших консультантів: 

Онисько Галина Дмитрівна Onysko.Galyna@vnu.edu.ua 

Єдинак Оксана Григорівна Yedynak.Oksana@vnu.edu.ua