За посередництва Міжнародної фундації eIFL.net та Асоціації “Інформатіо-Консорціум” спільнота університету отримала доступ до наукових ресурсів:
1. Видавництва Institute of Physics Publishing (термін доступу до 31.12.2025)
!!!Доступ у мережі університету
Безкоштовний доступ до цифрової бібліотеки ACM (DL), яка включає :
- 70 наукових рецензованих журналів;
- 7 науково-популярних журналів;
- 200 матеріалів щорічних конференцій, інформаційних бюлетенів і мультимедійних файлів.
Також включено інтегрований посібник з комп’ютерної літератури, повну базу даних рефератів і цитат, що відстежує бібліометричні дані для понад трьох мільйонів записів публікацій.
!!! За умовами користування бібліотекою – книги не доступні.
Тематика ACM DL:
Computing, Information Technology, Software Engineering, Database Systems, Data Analytics, Cybersecurity, Artificial Intelligence, Machine Learning, Computer Networks, Information Systems, Internet, Mobile and Multimedia Technologies
Термін доступу: до 31.12.2024 року.
Умови доступу: мережа університету.
Адреса доступу: https://dl.acm.org/
Довідник користувача
Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.
Підтримуючи наукову спільноту України в умовах війни, видавництво Bentham Science Publishers повністю звільняє усіх українських дослідників від плати за публікації у журналах відкритого доступу до 31 грудня 2023 року.
- Доступ до електронних журналів (статті можна завантажувати у форматі PDF);
- Доступ до електронних книг (знайомство з повними текстами книг виключно онлайн).
Компанія Elsevier надає безкоштовний доступ до своїх інструментів академічної підтримки, наборів даних і освітніх рішень у цей важкий час.
A. Researcher Academy –це платформа електронного навчання, яка надає безкоштовний доступ до ресурсів електронного навчання, призначених для підтримки дослідників на кожному кроці їх дослідницької діяльності.
B. ScienceDirect – провідна платформа рецензованої літератури для просування ваших досліджень. ScienceDirect поєднує в собі авторитетні повнотекстові наукові, технічні та медичні публікації з інтелектуальною інтуїтивно зрозумілою функціональністю. Elsevier хоче надати вам безкоштовний доступ до ScienceDirect, щоб допомогти вам вдосконалювати, відкривати, читати, розуміти та ділитися науковими дослідженнями.
C. Scopus – це найбільша реферативна база даних рецензованої літератури: наукових журналів, книг і матеріалів конференцій. Scopus містить розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень.
C.1. Researcher Discovery – простий та інтуїтивно зрозумілий спосіб пошуку дослідників у певній галузі.
D. Mendeley – менеджер, який може допомогти вам зберігати, упорядковувати, нотувати, ділитися та цитувати посилання та дані досліджень
!!! Щоб полегшити роботу дослідників у складних умовах, створено Resource Centre , де українські дослідники можуть зареєструватися, щоб отримати доступ до додаткових дослідницьких інструментів Elsevie.
Видавнича компанія Elsevier відкрила українським фахівцям у галузі медицини безкоштовний доступ до електронних платформ наукової інформації ClinicalKey, Complete Anatomy та Osmosis.
Враховуючи ситуацію в Україні, фахівці компанії підготували простий і зручний алгоритм доступу.
У разі виникнення проблем із налаштуванням доступу, слід звертатися до служби підтримки компанії Elsevier, електронні адреси якої можна знайти на порталі.
Довідково
ClinicalKey – база даних клінічних знань для медичних працівників і студентів. ClinicalKey надає доступ до провідних повнотекстових довідників і журналів, містить інформацію про ліки, відеоматеріали, практичні рекомендації тощо.
Complete Anatomy – найдосконаліша в світі платформа 3D анатомії, яка використовується фахівцями зі всього світу для розуміння складних анатомічних структур.
Osmosis – медична освітня платформа, що використовується студентами-медиками, лікарями та особами, які доглядають за пацієнтами. Платформа пропонує користувачам зрозумілий, інформативний і цікавий навчальний контент. Бібліотека Osmosis складається з понад 2 тисяч відео, які охоплюють патологію, фізіологію, фармакологію та клінічну практику, а також містить відповідні запитання, картки та примітки.
З січня 2023 року Україна має право на доступ до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life як країна Групи А (вільний доступ).
Також, партнери-видавці платформи Research4Life відкривають доступ до інформаційних ресурсів для освітніх і наукових установ України.
Більше п’ятнадцяти видавців Research4Life (Nature, AAAS, Wiley, Elsevier, IOP, ACS, CUP, SPIE, T&F), які раніше не пропонували свій контент в Україні, відкрили доступ до своїх ресурсів.
Повний список пропозицій видавців можна переглянути за посиланням, обравши Україну та категорію свого закладу у меню:
https://portal.research4life.org/country_offer,
Віддалений доступ можливий за логіном і паролем. Для входу в систему натисніть “силует людини” верхньому правому куті сторінки, введіть логін і пароль.
Після входу, натиснувши на то й же “силует” варто створити персональний обліковий запис користувача платформи (Register / Sign-in as personal user)
Поради з використання матеріалів порталу
За логіном і паролем, за довідками та в разі виникнення питань по роботі з ресурсом – звертайтесь до наших консультантів:
Онисько Галина Дмитрівна Onysko.Galyna@vnu.edu.ua
Єдинак Оксана Григорівна Yedynak.Oksana@vnu.edu.ua
Оновлено 27.03.2024