Бази даних

Умови користування ресурсами

– Всі ресурси та послуги Ви використовуєте не з комерційною метою;
– Ви не передаєте свій логін та пароль третім особам;
– Використовуючи повнотекстові бази даних, Ви не застосовуєте спеціальних програм для скачування та послідовних скачувань архіву (цілого журналу, або окремих його випусків).

📌 Триває доступ до електронних книг (майже 39 тис. видань) на платформі ScienceDirect (включно з безстроковим доступом до колекції 2088 електронних монографій 2019-2020 рр.).
ScienceDirect – повнотекстова база даних компанії Elsevier, яка містить 25% світових наукових публікацій з усіх галузей знань від понад 47 тис. впливових авторів. 
На платформі ScienceDirect представлені такі типи наукових видань як: електронні книги Elsevier (eBooks), книжкові серії (Book Series), довідкові видання (Handbook), навчальні посібники (Textbooks) тощо. 

📌 Доступ до наукометричних баз Scopus та Web of Science продовжено до кінця 2024 року.

Адреса доступу до WoS: https://goo.gl/Bzws7j  

Адреса доступу до Scopushttps://www.scopus.com

З 2022 року на офіційних вебсайтах Clarivate та Elsevier з’явилися спеціальні сторінки для підтримки наукової спільноти України, що містять актуальну інформацію про можливості ресурсів і програмних інструментів, де постійно оновлюється інформація про навчальні матеріали, заплановані вебінари українською мовою тощо (сторінка Ukraine Academic Support на офіційному порталі Elsevier та розділ #StandWithUkraine на порталі Clarivate).

Доступ забезпечується в мережі університету. 

📌 SPRINGER NATURE – міжнародне видавництво, утворене в результаті злиття Springer Science+Business Media та Nature Publishing Group, один із найбільших у світі видавців впливових академічних та науково-популярних книг та журналів.
У довічному користуванні для українських користувачі знаходиться вколекція електронних книг Springer 2017

Оновлено 28.02.2024