Бази тестового доступу

За посередництва Міжнародної фундації eIFL.net та  Асоціації “Інформатіо-Консорціум” спільнота університету отримала доступ до наукових ресурсів:

1. Видавництва Institute of Physics Publishing (термін доступу до 31.12.2025)

!!!Доступ у мережі університету


2. Безкоштовний доступ до цифрової бібліотеки ACM (DL), яка включає :

  • 70 наукових рецензованих журналів;
  • 7 науково-популярних журналів;
  • 200 матеріалів щорічних конференцій, інформаційних бюлетенів і мультимедійних файлів. 

Також включено інтегрований посібник з комп’ютерної літератури, повну базу даних рефератів і цитат, що відстежує бібліометричні дані для понад трьох мільйонів записів публікацій. 

!!! За умовами користування бібліотекою –  книги не доступні.

Тематика ACM DL:
Computing, Information Technology, Software Engineering, Database Systems, Data Analytics, Cybersecurity, Artificial Intelligence, Machine Learning, Computer Networks, Information Systems, Internet, Mobile and Multimedia Technologies

Термін доступу: до 31.12.2024 року.
Умови доступу: мережа університету.
Адреса доступу: https://dl.acm.org/


Bentham Science – видавець рецензованої наукової літератури в галузях фармакології та медицини, технічних та суспільних наук. На сьогодні Bentham Science видає понад 130 наукових рецензованих журналів, переважна більшість яких індексуються провідними бібліографічними базами даних.

  1. Доступ до електронних журналів (статті можна завантажувати у форматі PDF);
  2. Доступ до електронних книг (знайомство з повними текстами книг виключно онлайн).

Компанія Elsevier надає безкоштовний доступ до своїх інструментів академічної підтримки, наборів даних і освітніх рішень у цей важкий час.

A. Researcher Academyце платформа електронного навчання, яка надає безкоштовний доступ до ресурсів електронного навчання, призначених для підтримки дослідників на кожному кроці їх дослідницької діяльності.

B. ScienceDirect – провідна платформа рецензованої літератури для просування ваших досліджень. ScienceDirect поєднує в собі авторитетні повнотекстові наукові, технічні та медичні публікації з інтелектуальною інтуїтивно зрозумілою функціональністю. Elsevier хоче надати вам безкоштовний доступ до ScienceDirect, щоб допомогти вам вдосконалювати, відкривати, читати, розуміти та ділитися науковими дослідженнями.

C. Scopus – це найбільша реферативна база даних рецензованої літератури: наукових журналів, книг і матеріалів конференцій. Scopus містить розумні інструменти для відстеження, аналізу та візуалізації досліджень.

      C.1. Researcher Discovery – ​простий та інтуїтивно зрозумілий спосіб пошуку дослідників у певній галузі.

D. Mendeley – менеджер, який може допомогти вам зберігати, упорядковувати, нотувати, ділитися та цитувати посилання та дані досліджень

!!! Щоб полегшити роботу дослідників у складних умовах, створено Resource Centre  , де українські дослідники можуть зареєструватися, щоб отримати доступ до додаткових дослідницьких інструментів Elsevie.


Видавнича компанія Elsevier відкрила українським фахівцям у галузі медицини безкоштовний доступ до електронних платформ наукової інформації ClinicalKeyComplete Anatomy та Osmosis.
Враховуючи ситуацію в Україні, фахівці компанії підготували простий і зручний алгоритм доступу.
У разі виникнення проблем із налаштуванням доступу, слід звертатися до служби підтримки компанії Elsevier, електронні адреси якої можна знайти на порталі.

Довідково
ClinicalKey – база даних клінічних знань для медичних працівників і студентів. ClinicalKey надає доступ до провідних повнотекстових довідників і журналів, містить інформацію про ліки, відеоматеріали, практичні рекомендації тощо.
Complete Anatomy – найдосконаліша в світі платформа 3D анатомії, яка використовується фахівцями зі всього світу для розуміння складних анатомічних структур.
Osmosis – медична освітня платформа, що використовується студентами-медиками, лікарями та особами, які доглядають за пацієнтами. Платформа пропонує користувачам зрозумілий, інформативний і цікавий навчальний контент. Бібліотека Osmosis складається з понад 2 тисяч відео, які охоплюють патологію, фізіологію, фармакологію та клінічну практику, а також містить відповідні запитання, картки та примітки.


З січня 2023 року Україна має право на доступ до повнотекстових електронних ресурсів на платформі Research4Life  як країна Групи А (вільний доступ).  
Також, партнери-видавці  платформи Research4Life відкривають доступ до інформаційних ресурсів для освітніх і наукових установ України.
Більше п’ятнадцяти видавців Research4Life (Nature, AAAS, Wiley, Elsevier, IOP, ACS, CUP, SPIE, T&F), які раніше не пропонували свій контент в Україні, відкрили доступ до своїх ресурсів.
Повний список пропозицій видавців можна переглянути за посиланням, обравши Україну та категорію свого закладу у меню:
https://portal.research4life.org/country_offer

Віддалений доступ можливий за логіном і паролем. Для входу в систему  натисніть “силует людини” верхньому правому куті сторінки, введіть логін і пароль. 

Після входу, натиснувши на то й же “силует” варто створити персональний обліковий запис користувача платформи (Register / Sign-in as personal user)

Поради з використання матеріалів порталу  

За логіном і паролем, за довідками та в разі виникнення питань по роботі з ресурсом – звертайтесь до наших консультантів: 

Онисько Галина Дмитрівна Onysko.Galyna@vnu.edu.ua 

Єдинак Оксана Григорівна Yedynak.Oksana@vnu.edu.ua 

Оновлено 23.09.2024